Hakkımda

sobisu web sitesi 2021 yılında yayın hayatına başlamış ve 2021 yılında ziyaretçilerini nasıl yapılır gibi teknoloji  hakkında bilgilendirmeyi hedefleyerek yoluna devam etmektedir.

Sitemizdeki içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır. İster e-posta ile ister yeni bir e-posta rehberi isteyen ziyaretçilere gündemi yakından takip ederek en doğru bilgiyi sağlamayı ilke edinmiştir.

Sobisu web sitesinin tek uzantısı https://www.sobisu.com’dur. Başka hiçbir site ile doğrudan veya dolaylı bağlantısı yoktur.

Sitemizdeki tüm içeriğin hakları sobisu.com’a aittir. İnternet veya gerçek ortamlarda izinsiz alınması, kopyalanması, paylaşılması yasaktır.

Sobisu yöneticisine ulaşmak için İletişim ” sayfasındaki iletişim formunu kullanabilirsiniz . Veya mesajlarınızı info@emailguide.net e-posta adresine gönderebilirsiniz.

sobisu.com web sitesi, internet reklamcılığında önde gelen Google Adsense internet reklamlarını kullanmaktadır. Google Adsense Politikalarına aykırı içerik üretmez. Telif hakları konusunda hassastır. Sitede kullanılan görsel ve videoların tamamı internet üzerinde paylaşıma açık kanallardan alınmakta ve yayınlanmaktadır.

Sitemizde yer alan görsellerin ve/veya videoların telif haklarının size ait olduğunu iddia ediyor ve bunların kaldırılmasını istiyorsanız bize gönderebilirsiniz. İlgili görsel/video hemen kaldırılacaktır.

Her türlü görüş, düşünce, öneri, istek ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz. Mesajınız kısa süre içerisinde cevaplanmaya çalışılacaktır.